Про масажери

Як багатьом вже відомо, ефективно боротися з целюлітом можна за допомогою масажу. Однак, не завжди самостійно виходить робити масаж правильно. Саме тому, масаж найкраще робити за допомогою спеціальних масажерів. Як добре, що сучасний ринок просто сповнений різних варіантів домашніх масажерів. Використання масажерів не вимагає ні фізичної сили, ні особливих здібностей.

Всі масажери можна умовно розділити на деяку кількість груп.

У першу групу входять ручні масажери, які чудово підходять для масування області сідниць, стегон і живота. Проблемні місця масажуються круговими рухами. Починається масаж з кісточок і поступово переміщується до живота. Масаж повинен викликати тільки приємні відчуття, больових відчуття бути не повинно. Бажаного результату можна досягти тільки шляхом частого і постійного виконання всіх процедур. Масажний ефект можна поліпшити за рахунок використання спеціального антицелюлітного крему.

Хороших результатів можна досягти при використанні масажних рукавиць. Вони дозволяють вирішити велику кількість проблем, а саме поліпшити кровообіг, впоратися з целюлітом, активізувати обмін речовин, очистити шкірні покриви від забруднення і мертвих клітин. Краще всього використовувати рукавиці в процесі прийняття душу.

На сьогоднішній день особливо затребувані роликові масажери. Саме такі масажери здатні створювати відчуття масажу декількох долонь, стискають і розминаючих шкіру. Єдина відмінність, що руки масажиста замінені роликами масажера. Подібний масаж призводить до посилення припливу крові, і як наслідок, до ефективної боротьби з целюлітом.

Досить сильно останнім часом поширився вакуумний масажер з антицелюлітні баночками. Перед масажем на поверхню шкіри наноситься масло, а потім на неї поміщається банку. Весь масаж полягає в пересуванні присмокталася банки по поверхні шкіри. Пересувати банку можна прямими лініями або по колу. Використання такого масажера призводить до підвищення всіх обмінних процесів і поліпшенню пружності шкірних покривів.

Ну і напевно найпопулярнішими є вибромассажери, знайти їх можливо практично скрізь. Їх основна перевага полягає в можливості налаштування сили та виду масажу. Багато моделей мають функцію контрастного масажу, тобто чергування нагрівання з охолодженням, що в кілька разів збільшує ефективність боротьби з целюлітом.

Категории